O nás

O firmě

 

Firma Milan Jiříček byla založena v roce 1990 jako pokračovatel uznávané výroby šperků v Jablonci nad Nisou. Navazujeme na rodinnou tradici bižuterní výroby z období první republiky. V dnešní době se zabýváme výhradně zpracováním drahých kovů, stříbra a zlata. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme novými vzory náušnic, prstenů, přívěsků a především snubních prstenů.

Vzorkovnice našich snubních prstenů můžete nalézt ve zlatnictvích a svatebních salonech po celé České republice. Naší velkou předností je variabilita, tedy možnost upravit konečný vzhled prstenů dle konkrétního přání zákazníka. Dalšími výhodami jsou včasný termín zhotovení zakázky, kvalitní zpracování a zákaznický servis.

Firma provozuje podnikovou prodejnu v centru Liberce, kde nabízí širokou kolekci šperků vlastní výroby. Dále poskytujeme možnost zakázkové výroby, opravy a čištění. K nahlédnutí jsou zde také vzorkovnice našich zlatých a stříbrných snubních prstenů, při jejichž výběru vám poradí kvalifikovaný zástupce naší firmy.

V současné době dodáváme zboží do velkoobchodů a našemu obchodnímu zástupci, distribuujícímu po celé ČR a na Slovensko.

Naším krédem je předložit zákazníkovi výrobek z české dílny, ve vysoké kvalitě a za příjemnou cenu.

 

Proč se rozhodnout právě pro nás

  • Ruční práce na míru - snubní i zásnubní prsteny vyrábíme z velké části ručně, za použití moderních technologií, a jsme tak schopni vám vyjít ve všem vstříc. (kombinovat vzory z různých prstenů, měnit materiáy, drahokamy apod.)
  • 20 let zkušeností s výrobou snubních prstenů je zárukou, že váš snubní prsten bude přesně podle vašich přání.
  • Profesionální servis i po záruce. Poskytujeme záruku klasických 24 měsíců, ale i po jejich uplynutí vám provedeme servis za zvýhodněnou cenu, mnohdy i zdarma
  • flexibilní cena - můžeme vám cenu upravit dle vašich možností, například můžeme snížit tloušťku prstenu, nebo nahradit drahý materiál levnějším.
  • Vnitřní porytí zdarma. Snubní prsteny vám pěkně zabalíme, poryjeme a pošleme!
  • Vyrobili jsme přes 80 000 snubních prstenů a potěšili tak více než 40 000 šťastných párů
  • V sídle firmy v Jablonci nad Nisou nabízíme 1 000 druhů snubních prstenů...
  • Jsme výrobci a distributoři snubních-zásnubních prstenů a dalších vysoce kvalitních šperků

 

Kde nás najdete

Galerie Ulita - Krkonošská 7 v Jablonci nad Nisou

Naše galerie je tu pro Vás otevřena jako klidné místo, kde si přímo u výrobce můžete vybrat z kompletní nabídky vzorů snubních prstenů. To vše s odbornou asistencí a po předešlé domluvě k Vaší plné spokojenosti.

Adresa naší galerie je Krkonošská 7, Jablonec nad Nisou.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Podniková prodejna - Moskevská ulice 13 v Liberci

Produkty naší firmy si můžete prohlédnout a zakoupit i v našem kamenném obchodě v Liberci a to v naší podnikové prodejně v Moskevské ulici 13.

Naše otevírací doba je od pondělí do pátku od 10 hodin do 18:00 a v sobotu otevřeno na základě telefonické dohody. - Adventní soboty otevřeno!!!

ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
So 2.12. 9h - 12h
Ne 3.12. Zavřeno
Po 4.12. - 8.12. 10h - 18h
So 9.12. 9h - 12h
Ne 10.12. Zavřeno
Po 11.12. - 15.12. 10h - 18h
So 16.12. 9h - 12h
Ne 17.12. Zavřeno
Po 18.12. - 22.12. 10h - 18h
So 23.12. 9h - 15h
Ne 24.12. Zavřeno

Rádi vás zde obsloužíme!

 

V letošním roce bylo naší firmě uděleno ocenění "Spolehlivá firma". ocenění spolehlivá firma

 

Facebook

Na našich facebookových stránkách se můžete dozvědět novinky z oblastni našich snubních prstenů a šperků, kontakt a informace o naší firmě nebo si prohlédnout fotografie a zajímavé odkazy.

Získejte přístup k pravidelným informacím, fotografiím a zajímavostem přímo na Facebooku!

Těšíme se na vás.