O nás

O firmě

 

Firma Milan Jiříček byla založena v roce 1990 jako pokračovatel uznávané výroby šperků v Jablonci nad Nisou. Navazujeme na rodinnou tradici bižuterní výroby z období první republiky. V dnešní době se zabýváme výhradně zpracováním drahých kovů, stříbra a zlata. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme novými vzory náušnic, prstenů, přívěsků a především snubních prstenů.

Vzorkovnice našich snubních prstenů můžete nalézt ve zlatnictvích a svatebních salonech po celé České republice. Naší velkou předností je variabilita, tedy možnost upravit konečný vzhled prstenů dle konkrétního přání zákazníka. Dalšími výhodami jsou včasný termín zhotovení zakázky, kvalitní zpracování a zákaznický servis.

Firma provozuje podnikovou prodejnu v centru Liberce, kde nabízí širokou kolekci šperků vlastní výroby. Dále poskytujeme možnost zakázkové výroby, opravy a čištění. K nahlédnutí jsou zde také vzorkovnice našich zlatých a stříbrných snubních prstenů, při jejichž výběru vám poradí kvalifikovaný zástupce naší firmy.

V současné době dodáváme zboží do velkoobchodů a našemu obchodnímu zástupci, distribuujícímu po celé ČR a na Slovensko.

Naším krédem je předložit zákazníkovi výrobek z české dílny, ve vysoké kvalitě a za příjemnou cenu.

 

Proč se rozhodnout právě pro nás

  • Ruční práce na míru - snubní i zásnubní prsteny vyrábíme z velké části ručně, za použití moderních technologií, a jsme tak schopni vám vyjít ve všem vstříc. (kombinovat vzory z různých prstenů, měnit materiáy, drahokamy apod.)
  • 20 let zkušeností s výrobou snubních prstenů je zárukou, že váš snubní prsten bude přesně podle vašich přání.
  • Profesionální servis i po záruce. Poskytujeme záruku klasických 24 měsíců, ale i po jejich uplynutí vám provedeme servis za zvýhodněnou cenu, mnohdy i zdarma
  • flexibilní cena - můžeme vám cenu upravit dle vašich možností, například můžeme snížit tloušťku prstenu, nebo nahradit drahý materiál levnějším.
  • Vnitřní porytí zdarma. Snubní prsteny vám pěkně zabalíme, poryjeme a pošleme!
  • Vyrobili jsme přes 80 000 snubních prstenů a potěšili tak více než 40 000 šťastných párů
  • V sídle firmy v Jablonci nad Nisou nabízíme 1 000 druhů snubních prstenů...
  • Jsme výrobci a distributoři snubních-zásnubních prstenů a dalších vysoce kvalitních šperků

 

Kde nás najdete

Galerie Ulita - Krkonošská 7 v Jablonci nad Nisou

Naše galerie je tu pro Vás otevřena jako klidné místo, kde si přímo u výrobce můžete vybrat z kompletní nabídky vzorů snubních prstenů. To vše s odbornou asistencí a po předešlé domluvě k Vaší plné spokojenosti.

Adresa naší galerie je Krkonošská 7, Jablonec nad Nisou.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Podniková prodejna - Moskevská ulice 13 v Liberci

Produkty naší firmy si můžete prohlédnout a zakoupit i v našem kamenném obchodě v Liberci a to v naší podnikové prodejně v Moskevské ulici 13.

Naše otevírací doba je od pondělí do pátku od 10 hodin do 18:00.
V sobotu otevřeno na základě telefonické dohody. 

OTEVÍRACÍ DOBA
Po  10h - 18h 
Út  10h - 18h 
St  10h - 18h
Čt  10h - 18h 
Pá  10h - 18h 
So  po telefonické domluvě
Ne  Zavřeno

Rádi vás zde obsloužíme!


Sociální sítě

Na našich facebookových stránkách se můžete dozvědět novinky z oblastni našich snubních prstenů a šperků, kontakt a informace o naší firmě nebo si prohlédnout fotografie a zajímavé odkazy.

Získejte přístup k pravidelným informacím, fotografiím a zajímavostem přímo na Facebooku!

       

Sledovat nás také můžete na našem firemním instagramovém profilu, kde si můžete prohlédnout naše nové a připravované produkty, příběhy a spolupráce.

Získejte přístup k pravidelným informacím, fotografiím a zajímavostem přímo na vašem Instagramu!

       Těšíme se na vás.

 

Puncovní značky na špercích

Všechny šperky vyrobené v České republice z drahých kovů musí být označeny odpovídajícím puncem, charakterizující daný kov. Je to nejsnadnější rozpoznání a potvrzení daného materiálu i pro laika.

V minulých dobách se zlato označovalo lvem, používají se zvířecí piktogramy i v současné době. Punc na špercích nemusí být jen jeden. Kromě Českého národního puncu, který využívá právě zvířecí podobizny, existuje i ryzostní punc. Dále jsou to značky odpovědnostní a výrobní. Každý zlatník, který je zapsán u Českého puncovního úřadu, má tyto značky odlišné.

Kromě zvířete značeného puncovním úřadem je na špercích také vyraženo číslo. Tento ryzostní punc je nejčastější. Ukazuje totiž i laikovi, z jakého kovu je šperk vyroben. Číslo 925 značí sterlingové stříbro určené pro výrobu šperků, zlato poznáte podle čísla 585 a 750. Čím vyšší číslo, tím vyšší je podíl zlata ve slitině. Platina pod číslem 950 patří k těm nejkvalitnějším surovinám.

Český státní punc je hlavní puncovní značkou. Je zde vyobrazeno zvíře z profilu - pro zlato je to orel, kohout a labuť. Pro stříbro kamzík a zajíc. Platina se označuje královskou korunou. Různé ryzosti materiálu jsou specifikovány pomocí tvaru štítku, na kterém je zvíře vyobrazeno.

Posláním puncovního úřadu je vykonávat puncovní kontrolu a s ní související činnosti. Ke státnímu puncu se přidává ještě písmenko, označující jednotlivé puncovní úřady v České republice.

Dalším znakem je odpovědnostní značka, kterou se dovozce garantuje správnost uvedených ryzostních punců. Každý zlatník má svou značku, zaregistrovanou puncovním úřadem, zpravidla to jsou dvě až tři písmena na různých tvarech destičky. Pokud máte na svém šperku výrobní značku, taktéž tvořenou dvěma až třemi písmeny na destičce, znamená to, že celý tento šperk se vytvářel pod jménem této společnosti. Vyražení odpovědnostní i výrobní značky na šperk si zlatník zajišťuje sám.

Naše firma na každý námi vyrobený výrobek razí značku ryzosti, odpovídající danému kovu, dále pak značku výrobní a vše je potvrzeno značkou puncovního úřadu, potvrzujícího kvalitu materiálu u šperků dle nařízených hmotností.

 

puncovniznacky

 

Poučení o ochraně osobních údajů

Vaše osobní údaje budou zpracovány na základě čl. 6 Nařízení
a) pro potřeby plnění smluvních povinností (smlouvy), což znamená, že pokud nebudou potřebné osobní údaje poskytnuty, nemůže dojít k uzavření příslušné smlouvy - k dodání objednaného zboží
b) pro plnění zákonných povinností (např.: poskytování údajů orgánům státní správy)
c) zároveň z důvodů oprávněných zájmů naší společnosti jako je tzv. konvenční přímý marketing a zasílání obchodních sdělení, předcházení podvodům a/nebo ochrana před zneužitím námi poskytovaných služeb

Osobními údaji rozumíme: jméno a příjmení, adresa pro doručení, telefonní číslo a emailová adresa. Pro OSVČ se jedná o jméno a příjmení, IČO, DIČ (je-li přiděleno), sídlo podnikání, telefonní číslo a email, podle zvoleného způsobu platby také číslo bankovního účtu.

Zpracovávání a analyzování Vašich osobních údajů neprobíhá jen prostřednictvím informačních technologií a podobných automatizovaných řešení (tedy bez jakéhokoliv zásahu člověka), tak tedy nebude docházet k zakázanému automatizovanému rozhodování ani k zakázanému automatickému individuálnímu rozhodování na základě profilování.

Údaje se poskytují na dobu, než dojde k naplnění účelu, pro který byly poskytnuty, nejvýše na dobu 10 let ode dne jejich poskytnutí, po této době budou Vaše údaje bez dalšího vymazány.

Vaše osobní údaje mohou být také zpracovány smluvními partnery, zajišťujícími pro Vás součinnost se Správcem služby společnosti, tedy služby spojené s příslušnou smlouvou, která byla uzavřena mezi Správcem a subjektem údajů. Těmito zpracovateli jsou externí dopravci (např. PPL), poskytovatelé IT služeb a poskytovatelé online platebních řešení (např.: platba kartou online, PAYPAL).

Společnost nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným, než výše uvedeným třetím osobám.

Máte právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů (pokud se zpracování osobních údajů opírá o jeho souhlas), právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování.

 


V letošním roce bylo naší firmě uděleno ocenění "Spolehlivá firma". ocenění spolehlivá firma